Dülgeroğlu Finike'yi Aldattılar, Yeter! 1 Nisan'da Hesap Günü! Dülgeroğlu Finike'yi Aldattılar, Yeter! 1 Nisan'da Hesap Günü!

İYİ Parti Kumluca Belediye Meclis üyesi Tuncay Dalgıç, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Tuncay Dalgıç Istifa Etti! 2
Dalgıç, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Beş yıldır İYİ Parti üyesi olarak aktif siyaset yaptım. Ayrıca İYİ Parti'yi temsilen Belediye Meclisi üyesi olarak görevimi Kumluca ve Kumluca'da yaşayanların yararına adalet ve doğruluk şiarı üzerine devam ettirdim.

Yerel seçim sürecinde bir siyasi parti Belediye Başkanı adayının adaylığının düşürülmesi yönünde temayüllere göre etik olmayan bir hamle yapılmıştır. Üyesi olduğum İYİ Parti'nin Kumluca Yönetimi de bu antidemokratik hamleye taraf olmuştur.

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri sürecinde kişisel düşüncelerim ve bana bu yolda destek vermiş aile çevrem, partili ve partisiz tüm dostlarımın da görüşleri doğrultusunda, çalışmaktan gurur duyduğum İYİ Parti'den istifa ediyorum. Bu günden itibaren Kumluca'nın geleceği için çalışmalarımı inandığım doğrularım doğrultusunda sürdüreceğim. Üyesi bulunduğum süre zarfında beraber çalışmaktan onur duyduğum en başta kıymetli Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere, il başkanımıza, ilçe başkanımıza, diğer meclis üyesi arkadaşlarıma ve tüm partililerimize teşekkürü bir borç bilirim."

Tuncay Dalgıç Istifa Etti! 1

Muhabir: Savaş Kalabalık