Cumhuriyet Halk Partisi Kumluca Belediye Başkan Adayı Mustafa Köleoğlu, coşkulu bir katılımla gerçekleşen Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında önemli açıklamalarda bulundu.

Şişirme Gösteriler Oyları Geri Getirmez! Şişirme Gösteriler Oyları Geri Getirmez!

Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 7

Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını CHP İl Başkanı Nail Kamacı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Deniz Demiröz, CHP Antalya Milletvekilleri Cavit Arı ve Aliye Coşar, 27. Dönem Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, 27.Dönem Antalya Milletvekili Adayı Kemal Bilal Öner, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, CHP İlçe Başkanı Fahretdin Karaöz, Finike İlçe Başkanı Uygar Çarban, CHP Antalya Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Kontenjan Adayı Prof. Dr. Refik Emre Altekin, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selçuk Çınar, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Özen, Kumluca Ziraat Odası Başkanı Hidayet Kökçe, Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Bayram İğneli, Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Songur, 22. Dönem Milletvekili Feridun Baloğlu, Önceki Dönem Antalya Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Önceki Dönem Mavikent Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya,Önceki Dönem Beykonak Belediye Başkanı Recep Turan, Önceki Dönem Adrasan Belediye Başkanı Mustafa Taşgın, Önceki Dönem CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Önceki Dönem İyi Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, Büyükşehir ve Kumluca belediyeleri meclis üyesi adayları, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve çok sayıda Kumlucalı katıldı. 

Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 5
 

Önce İnsan Diyerek Tüm Sorunları Çözen Bir Kumluca İttifakı Oluşturduk

Başkan Köleoğlu: “2019 yılında İttifak buluşmasıyla beraber Kumluca Belediyesinde göreve başladık. O dönemden bu döneme baktığımızda göreve geldiğimizden kısa bir süre sonra büyük bir pandemi koşullarıyla karşı karşıya kaldık. Sonra büyük bir sel felaketi yaşadık. Tüm Büyük Ailemizde tek bir kişinin burnu bile kanamadan sel afetini atlattık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek, yardım isteklerimize bize bir baba olarak çok büyük destek verdi. Sıcak asfalt çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Atatürk Stadımızı yakın zamanda Kumluca’mıza kazandıracağız. Batı Antalya’nın en büyük camisi Büyük Kumluca Camimizi ibadete açtık. Özgür Özel başkanlığında Türkiye İttifakıyla birlikte biz de Kumluca’da ötekisi olmayan Kumluca’yı oluşturacağız. Diğer siyasi parti üyelerinden bizimle birlikte olanlar var. Kumluca’mızın gururu Cumhuriyet Halk Partisi ailesine katılan Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Kontenjan Adayı Prof. Dr. Refik Emre Altekin’e hoş geldiniz diyorum. Kumluca’mızın kalkınması için gerçekleştirdiğimiz 50 icraatlerimizi tanıttık ve broşürlerimizi dağıttık.                                      

Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 2

2. dönemimizde gerçekleştireceğimiz 36 projemizin tanıtımı için güzel bir programla yine sizlerle olacağız.                                                                                                   

3 sac ayağı üzerine oluşturduğumuz projelerimizle bir tek hedefimiz var dedik: Kumluca’nın kalkınması için gece gündüz çalışıp Kumluca’yı mutlu bir kent haline getirip yükselteceğiz. Tüm sorunları masaya yatıracağız. Önce insan diyerek gece gündüz insanlarımızın sorunlarına çözüm getireceğiz demiştik. Kumluca İttifakı ruhuyla tüm büyük ailemizle bunu yaşıyoruz. Biz doğru olduğumuza inanıyoruz. Hem Muhittin Başkanım için hem de kendim için İleri Daima İleri diyerek oy desteklerinizi bekliyorum” dedi.                                                     

Partimizin Temelinde Mustafa Kemal Atatürk’ün Düşünceleri Var

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nail Kamacı: “İki ve üç kişi parti ideolojisini değiştiremez. Partimizin temelinde Mustafa Kemal Atatürk anlayışı vardır. Tüm çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz. Partimize gelen herkese kapımız açıktır. Kumluca’nın ilk ilçe başkanıyım. Kumlucalı ilk il başkanıyım. Kumluca ve Antalya’mız için her zaman güzel çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.
                                                                                                                                                 
Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 1

Mustafa Başkan Çok Güzel Çalışmalar Gerçekleştirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Cavit Arı: “Mustafa Başkan Kumluca’mız için çok güzel çalışmalar gerçekleştirdi. Seracılar dolusavarla kapsama alanı içinde zarar görmüyor. Ata sporumuza sahip çıkarak Orhan Okulu Tesisini Kumluca’mıza kazandırdı. Sel baskınlarının olmaması için kanallar ve arıklar temizleniyor” dedi.  
 

Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti!

Çalışmalarımızla Her Zaman Kumlucalı Halkımızın Yanında Olduk

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek: “Kumluca’da 41 mahallemiz için çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Kumluca için gece gündüz çalıştık. Kumluca’yı pilot ilçe yaparak çiftçi kart projemizi başlattık altyapı ve üst yapısıyla tüm çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Kumluca kapalı devre sulama tesisi, paketleme tesisi, sosyal yardımlar ilgili her şeyi Kumluca’mızda yapmaya çalıştık” dedi.

Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 4
Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 8

Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 3
Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 18

Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 11
Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 13

Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 12

Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 16
Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 19

Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 10
Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 14

Kumluca’da Chp Rüzgarı Esti! 15
 

Muhabir: Savaş Kalabalık