29 Mayıs 2019 Çarşamba 09:41
129 Okunma
Yılın Eğitim An­laş­ma­sı

ABD Kül­tür Ata­şe­si Saad Bok­ha­ri ve Sınav Ko­le­ji Yö­ne­tim Ku­ru­lu Baş­ka­nı Metin Özer’in ka­tı­lı­mıy­la im­za­la­nan bu an­laş­ma Tür­ki­ye’de bir ilk ve tüm şu­be­le­ri kap­sı­yor. 
Sınav Ko­le­ji Ku­ru­cu Genel Mü­dü­rü Osman Aydın, “Dil öğ­re­ti­mi­ni önem­se­yen, ‘Dünya Bi­rey­le­ri’ ye­tiş­tir­me­yi ön plan­da tutan Sınav Okul­la­rı Tür­ki­ye’de bir ilke imza attı ve Ame­ri­ka ile In­ter­na­ti­onal Stu­dent Exc­han­ge (ISE), Bay Shore, NY USA ve Sınav Eği­tim Ku­rum­la­rı, Edu­bucks iş­bir­li­ği ile resmi söz­leş­me im­za­la­ya­rak, Tür­ki­ye'de ulus­la­ra­ra­sı ge­li­şim far­kın­da­lı­ğı­nı ge­liş­tir­miş ve öğ­ren­ci­le­ri­ne önem­li fır­sat­la­rın su­nul­du­ğu ‘Çift Dip­lo­ma­lı’ eği­ti­me ilk adımı attı. Bu söz­leş­me ile yıl­lar­dır sür­dür­dü­ğü­müz öğ­ren­ci de­ği­şim prog­ram­la­rı­mız artık res­mi­le­şip öğ­ren­ci­le­ri­mi­ze çift dip­lo­ma alma hakkı su­nu­la­cak. Sınav aile­si­ne ha­yır­lı olsun. Sı­nav­lı olmak ay­rı­ca­lık­tır. Biz büyük bir aile­yiz” dedi.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner34

banner23