31 Ekim 2017 Salı 19:14
25 Okunma
SINAV KOLEJİ MASA TENİSİ TURNUVASINA YOĞUN KATILIM
Turnuvada birinci olan Mustafa Arslan’a bin 500 TL, ikinci olan Oğuz Akıncılar’a bin TL ve üçüncü olan Kader Dönmez ise 500 TL para ödülü verildi.
Sınav Koleji’nin başarılı bir turnuva düzenlediğini ifade eden Kumluca Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Koca, “turnuva her yıl olduğu gibi bu yılda başarılı bir şekilde icra edildi. İlçe sporuna katkı sağlayan okul yönetimine teşekkür ediyorum. İlçe sporuna katkı sağlayan herkesin yanında olacağız” dedi.

Emeği geçen herkese teşekkür eden Sınav Koleji Kurucusu Osman Aydın ise; "Bu sene üçüncüsünü düzenlediğimiz masa tenisi turnuvasına katılımın yoğun olması bizleri memnun etti. Geçen seneye göre 3 kat daha fazla sporcu turnuvamıza katıldı. Geleneksel hale getirdiğimiz bu turnuvayı bölgesel olmaktan çıkararak, ulusal hale getirmeyi hedefliyoruz. Turnuvaya katılan tüm sporculara, konuklarımıza ve turnuvaya sponsor olan Bars Fide’ye teşekkür ediyorum” dedi.

Turnuvanın sonunda başarılı olan sporculara ödülleri protokol tarafından verildi. Ayrıca turnuva sonunda müsabakaları yöneten hakemlere hediye verildi. Turnuvaya sponsor olan Bars Fide’nin sahibi Aydın Bars’a, Kumluca Sınav Koleji Kurucu Müdürü İsmail Savran tarafından plaket verildi.
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol