13 Ekim 2017 Cuma 11:29
235 Okunma
SINAV KOLEJİ MASA TENİSİ TURNUVASINA HAZIR
Kum­lu­ca Sınav Ko­le­ji 3. Masa Te­ni­si tur­nu­va­sı­na baş­vu­ru­lar baş­la­dı. Geç­ti­ği­miz yıl­lar­da yoğun ilgi gören masa tur­nu­va­sı­na bu yıl daha fazla ka­tı­lım bek­le­ni­yor.

Kum­lu­ca Genç­lik Hiz­met­le­ri İlçe Spor Mü­dü­rü Erol Koca, Sınav Ko­le­ji yö­ne­ti­mi­ni zi­ya­ret etti. Koca, tur­nu­va­nın her yıl ol­du­ğu gibi bu yılda ba­şa­rı­lı ge­çe­ce­ği­ni inan­dı­ğı­nı ifade ede­rek, ilçe spo­ru­na katkı sağ­la­ya­cak her­ke­sin ya­nın­da ola­cak­la­rı­nı söy­le­di.
Ka­tı­lı­mın üc­ret­siz ol­du­ğu­nu ifade eden Sınav Ko­le­ji Ku­ru­cu­su Osman Aydın ise; "Bu sene üçün­cü­sü­nü dü­zen­le­ye­ce­ği­miz tur­nu­va­ya bu yıl ka­tı­lı­mın yük­sek ol­ma­sı­nı bek­li­yo­ruz. Masa tur­nu­va­sın­da bi­rin­ci­ye 1500 TL, ikin­ci­ye 1000 TL ve üçün­cü­ye 500 TL para ödülü ve­ri­lecek. Ge­le­nek­sel hale ge­tir­di­ği­miz bu tur­nu­va­yı bü­yü­te­rek böl­ge­sel ol­mak­tan çı­kar­tıp ulu­sal hale ge­tir­me­yi he­def­li­yo­ruz” dedi.

3. Ge­le­nek­sel masa te­ni­si tur­nu­va­sı­na 20 yaş üstü bay spor­cu­lar baş­vu­ra­bi­lecek. Mü­sa­ba­ka­la­rın ferdi ve eleme usulü ile ya­pı­la­ca­ğı ve ka­tı­lım­cı­la­rın te­le­fon ile kayıt yap­tı­ra­bi­le­ce­ği öğ­re­nil­di. 28 Ekim’de baş­la­ya­cak tur­nu­va­ya 0543 951 93 83 – 0537 852 5029 nolu te­le­fon­lar­dan bilgi alı­na­bi­lecek.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner23