08 Ekim 2018 Pazartesi 13:35
115 Okunma
Müjgan Çetin Anaokulu’ndan Aşure İkramı

MÜJ­GAN ÇETİN KREŞ VE GÜN­DÜZ BA­KI­ME­Vİ MU­HAR­REM AYI DO­LA­YI­SIY­LA AŞURE İK­RA­MIN­DA BU­LUN­DU.

Aşure et­kin­li­ği­ne, Kum­lu­ca Be­le­di­ye Baş­ka­nı Yusuf Göven, Baş­kan Yar­dım­cı­sı Ra­ma­zan Ça­tal­te­pe, Kum­lu­ca İlçe Em­ni­yet Mü­dü­rü Cemil Doğan, Ak Parti İlçe Baş­ka­nı Arif Ya­vu­zer, İyi Parti İlçe Baş­ka­nı Aydın Kaya, KUTSO Baş­ka­nı Murat H. Günay, KUTBO Baş­ka­nı Fatih Dur­daş, Zi­ra­at Odası Baş­ka­nı Sü­ley­man Kay­han, Aile ve Sos­yal Po­li­ti­ka­lar Ba­kan­lı­ğı Kum­lu­ca Sos­yal Hiz­met Mer­ke­zi Mü­dü­rü Meh­met Sü­le­koğ­lu, Kum­lu­ca Be­le­di­ye eski Baş­ka­nı Hü­sa­met­tin Çe­tin­ka­ya, daire amir­le­ri, okul yö­ne­ti­mi, öğ­ret­men­ler, öğ­ren­ci­ler ve ve­li­le­ri ka­tıl­dı. Okul bah­çe­sin­de ha­zır­la­nan aşure pro­to­ko­le, öğ­ren­ci ve ve­li­le­re ikram edil­di. Müj­gan Çetin Kreş ve Gün­düz Ba­kı­me­vi Mü­dü­rü Müjgen Çetin ve eşi Atakan Çetin konuklarla tek tek İlgilendi.
Müj­gan Çetin, “Mu­har­rem ayı do­la­yı­sıy­la de­ğer­ler eği­ti­mi çer­çe­ve­sin­de aşure prog­ra­mı dü­zen­le­dik. Mu­har­rem ayı da­ya­nış­ma, pay­laş­ma ve mu­hab­bet ayı­dır. Ama­cı­mız hem bu mü­ba­rek ayda far­kın­da­lık oluş­tur­mak hem de ve­li­ler arası sos­yal bir da­ya­nış­ma oluş­tur­mak. Bu be­re­ket ayı­nın tüm İslam Ale­mi­ne, ül­ke­mi­ze ve tüm in­san­lı­ğa be­re­ket ge­tir­me­si­ni te­men­ni eder, her­ke­sin Mu­har­rem Ayını kut­la­rım. Ka­tı­lım sağ­la­yan her­ke­se çok te­şek­kür ede­rim” dedi.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner34

banner23