13 Ekim 2017 Cuma 11:24
147 Okunma
KUTSO’DA KO­Bİ­GEL DES­TEK­LE­Rİ AN­LA­TIL­DI
Yoğun ka­tı­lı­mın ol­du­ğu top­lan­tı KUTSO Kum­lu­ca Mer­kez Ofi­sin­de ger­çek­leş­ti. Top­lan­tı­da ka­tı­lım­cı­la­ra KOS­GEB An­tal­ya Mü­dü­rü Kazım Akgün ta­ra­fın­dan KOS­GEB Kobi Ge­li­şim Des­tek Prog­ra­mı “Üre­tim ve İhra­cat­ta Tek­no­lo­ji Se­vi­ye­si Yük­sek, Katma De­ğer­li Ürün­le­rin ve Kobi’lerin Pa­yı­nın Art­tı­rıl­ma­sı” Proje Tek­lif Çağ­rı­sı ile il­gi­li detay bilgi ak­ta­rıl­dı.

Top­lan­tı açı­lı­şın­da söz alan KUTSO Yö­ne­tim Ku­ru­lu Baş­ka­nı Murat Hü­da­ven­di­gar Günay, “Kos­geb An­tal­ya Mü­dür­lü­ğü ve oda­mız Kos­geb Tem­sil­ci­li­ği ta­ra­fın­dan daha önce de Batı An­tal­ya’da çok güzel ça­lış­ma­lar ya­pıl­dı. 2016-2017 yıl­la­rın­da ger­çek­leş­ti­ri­len Kredi Faiz Des­te­ği böl­ge­miz eko­no­mi­si­nin güç­len­me­si adına çok önem­li bir ça­lış­ma olmuş ve tem­sil­ci­ği­miz ara­cı­lı­ğıy­la yak­la­şık 20 mil­yon lira eko­no­mi­mi­ze ka­zan­dı­rıl­mış­tır. Şimdi ça­lış­ma­sı baş­la­tı­lan “Üre­tim ve İhra­cat­ta Tek­no­lo­ji Se­vi­ye­si Yük­sek, Katma De­ğer­li Ürün­le­rin ve Kobi’lerin Pa­yı­nın Art­tı­rıl­ma­sı” Pro­je­si ile böl­ge­miz­de üre­tim yapan iş adam­la­rı­mı­za ciddi des­tek­ler ve­ri­le­ce­ği­ne ina­nı­yo­rum. Öz­ve­ri­li ça­lış­ma­la­rın­dan do­la­yı Kos­geb An­tal­ya Mü­dü­rü­müz Sayın Kazım Akgün’e te­şek­kür edi­yo­rum. KUTSO ola­rak bün­ye­miz­de bu­lu­nan KOS­GEB Tem­sil­ci­li­ği­miz ile KOS­GEB des­tek­le­ri­nin üye­le­ri­miz ve bölge es­na­fı­na en etkin şe­kil­de ulaş­ma­sı için ça­lış­ma­ya devam ede­ce­ğiz” dedi.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner23