13 Ekim 2017 Cuma 11:34
229 Okunma
KUM­LU­CA­LI ÖĞ­REN­Cİ­LE­RE SPOR DES­TE­Ğİ
Kum­lu­ca'da çe­şit­li okul­lar­da ya­pı­lan spor mal­ze­me­si yar­dı­mı öğ­ren­ci­le­ri mutlu etti.
An­tal­ya Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si Genç­lik ve Spor Hiz­met­le­ri Da­ire­si, Kum­lu­ca'da okul­la­ra spor mal­ze­me­si yar­dı­mı yaptı. Özel­lik­le kır­sal ma­hal­le­ler­de bu­lu­nan okul­la­rın spor araç ge­reç­le­ri yö­nün­den des­tek­len­me­si ve ço­cuk­la­ra spor bi­lin­ci­ni aşı­la­mak ama­cıy­la ger­çek­leş­ti­ri­len yar­dım­lar, yüz­le­ri gül­dü­rü­yor.

TÜREL'E SEVGİLER
Spora ve spor­cu­ya des­tek olmak için Kum­lu­ca'da Fa­ra­bi Mes­le­ki ve Tek­nik Ana­do­lu Li­se­si, Mü­ni­re-Os­man Alkan Or­ta­oku­lu, Ma­vi­kent Ça­nak­çı 75.Yıl İmam Hatip Or­ta­oku­lu, Kuzca Keles İlko­ku­lu ve Ka­ra­ca­öğ­ren Ka­ra­bük İlko­ku­lu öğ­ren­ci­le­ri­ne ti­şört, şapka, spor çan­ta­sı he­di­ye edil­di. Ay­rı­ca okul­la­ra sat­ranç ta­kı­mı, fut­bol, vo­ley­bol ve bas­ket­bol topu yar­dı­mın­da bu­lu­nul­du.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner23