01 Nisan 2019 Pazartesi 15:15
99 Okunma
KUMLUCA’DA KAZANAN MİLLET İTTİFAKI!

Kesin ol­ma­yan so­nuç­la­ra göre, Mus­ta­fa Kö­le­oğ­lu 22 bin 128, AK Parti adayı Hü­sa­met­tin Çe­tin­ka­ya 19 bin 610, BBP adayı Uğur Ay 783, Saadet Partisi 260 oy aldı.

Kö­le­oğ­lu'nun öz­geç­mi­şi

1976 yı­lın­da Kum­lu­ca'da doğdu. ilk orta ve lise öğ­re­ni­mi­ni Kum­lu­ca da ta­mam­la­dık­tan sonra, İstan­bul Mal­te­pe Üni­ver­si­te­si Hukuk Fa­kül­te­si­ni ka­zan­dı ancak okula devam ede­me­di. Mali mü­şa­vir ofi­sin­de ça­lış­tı ve Es­ki­şe­hir Ana­do­lu Üni­ver­si­te'nin İkti­sat Bö­lü­mü'nden mezun oldu.

Üst düzey yö­ne­ti­ci ola­rak görev yaptı ve eko­no­mi da­nış­ma­nı­dır. Ay­rı­ca, TOBB An­tal­ya Genç Gi­ri­şim­ci İş Adam­la­rı Yö­ne­ti­ci­si, ATSO 40.​Grup Üye­li­ği, ANSAD Baş­kan Yar­dım­cı­lı­ğı, Al­tın­por­ta­kal Ltd. Şti. Genel Mü­dür­lü­ğü gibi gö­rev­ler­de bu­lun­du.

1996 Kum­lu­ca Genç­lik Kol­la­rın­da si­ya­se­te girdi ve 1999 Kon­ya­al­tı Genç­lik Kol­la­rın­da devam etti. 2004 yı­lın­da An­tal­ya Genç­lik Kol­la­rı İl Baş­kan­lı­ğı­nı ye­ri­ne ge­tir­di. Ar­dın­dan, yerel ve genel seçim ko­mi­te­le­rin­de çe­şit­li gö­rev­ler aldı. 2014-2018 yı­lları arasında CHP An­tal­ya İl Baş­kan Yar­dım­cı­lı­ğı yaptı.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner34

banner23