13 Ekim 2017 Cuma 11:17
132 Okunma
KUMLUCA’DA HEDEF BAŞ­PEH­Lİ­VAN VE MİLLİ GÜ­REŞ­Çİ YE­TİŞ­TİR­MEK
Be­le­di­ye Baş­ka­nı Hü­sa­met­tin Çe­tin­ka­ya'yı ma­ka­mın­da zi­ya­ret eden güreş ant­re­nör­le­ri, ça­lış­ma­lar hak­kın­da bilgi verdi. Zi­ya­ret­te güreş se­zo­nu de­ğer­len­di­ril­di, yeni güreş se­zo­nun­da ya­pı­la­cak ça­lış­ma­lar ko­nu­şul­du. Kum­lu­ca Be­le­di­y...e­si'nin gü­reş­çi­le­re sağ­la­dı­ğı im­kân­lar­dan do­la­yı te­şek­kür eden ant­re­nör­ler, gös­te­ri­len ilgi ve im­kân­la­rın far­kın­da ol­duk­la­rı­nı buna kar­şı­lık ola­rak, Kum­lu­ca'dan Güreş Milli Ta­kı­mı'na gü­reş­çi ver­me­yi ve baş­peh­li­van ye­tiş­tir­me­yi he­def­le­dik­le­ri­ni be­lirt­ti.

Be­le­di­ye Baş­ka­nı Hü­sa­met­tin Çe­tin­ka­ya ise; "Güreş böl­ge­miz­de çok se­vi­len bir spor dalı. Kum­lu­ca'dan çıkan baş­peh­li­van­lar bunun ka­nı­tı. Be­le­di­ye ola­rak güreş spo­ru­na önem ve­ri­yo­ruz. Bu yüz­den gü­reş­çi­le­re özel ant­ren­man sa­lo­nu yap­tık. Gü­re­şe gönül ver­miş genç­ler için yap­tır­dı­ğı­mız sa­lon­da tüm bölge genç­le­ri­miz fay­da­la­na­bi­lir" dedi.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner23