06 Ekim 2017 Cuma 14:42
115 Okunma
KUM­LU­CA'NIN ZA­BI­TA­LA­RI GÜ­VEN­Lİ VE SAĞ­LIK­LI PAZAR İÇİN ÇA­LI­ŞI­YOR
Za­bı­ta Ekip­le­ri sebze ve meyve satan Pazar Es­na­fın­dan, tez­gah­lar­da mut­la­ka eti­ket bu­lun­du­rul­ma­sı­nı, tek tip önlük (el­bi­se) giy­me­le­ri­ni, te­miz­lik ku­ral­l...a­rı­na ri­ayet et­me­le­ri­ni is­ti­yor.

Kum­lu­ca Be­le­di­ye Baş­kan Yar­dım­cı­sı Ra­ma­zan Ça­tal­te­pe; “Yaz ta­ti­li bi­tin­ce ilçe nü­fu­su­muz ar­tı­yor. Buna bağlı ola­rak Ka­pa­lı Halk Pa­za­rı­mız­da­ki ha­re­ket­li­lik­te ar­tı­yor. Kum­lu­ca Be­le­di­ye­si ola­rak hal­kı­mı­zın daha rahat, daha gü­ven­li ve sağ­lık­lı or­tam­lar­da alış­ve­riş yap­ma­sı­nı sağ­la­mak ama­cıy­la de­ne­tim­le­ri­mi­zi ara­lık­sız ola­rak ya­pı­yo­ruz. Fiyat is­tik­ra­rı­nı sağ­la­mak için eti­ket kont­ro­lü ya­pı­yo­ruz. Daha di­sip­lin­li olun­ma­sı için pa­zar­cı göm­le­ği is­ti­yo­ruz. Te­miz­lik ku­ral­la­rı­na uyul­ma­sı­nı is­ti­yo­ruz. Za­bı­ta Ekip­le­ri­miz Pazar sü­re­si bo­yun­ca es­na­fı­mı­zın ve hal­kı­mı­zın ya­nın­da olu­yor. Böy­le­ce hem tü­ke­ti­ci­nin hem de pa­zar­cı es­na­fı­mı­zın so­run­la­rın­da çö­zü­me ka­vuş­tu­ru­lu­yor” dedi
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner23