09 Ekim 2018 Salı 15:48
96 Okunma
Kumluca Belediyesi’nden Pomem Adaylarına Eğitim Desteği

KUM­LU­CA BE­LE­Dİ­YE­Sİ SPOR İŞLERİ MÜ­DÜR­LÜ­ĞÜ, POLİS MES­LE­Kİ EĞİ­TİM MER­KE­Zİ (POMEM) SI­NAV­LA­RI­NA HA­ZIR­LA­NAN ADAY­LA­RA EĞİ­TİM DES­TE­Ğİ VE­Rİ­YOR.

Kum­lu­ca ve çevre il­çe­ler­den POMEM sı­nav­la­rı­na ha­zır­la­nan aday­lar için Kum­lu­ca Be­le­di­ye­si Spor İşleri Mü­dür­lü­ğü ta­ra­fın­dan ve­ri­len eği­tim için Kum­lu­ca Be­le­di­ye­si Spor Sa­lo­nu'nda par­kur ku­rul­du. Kurs­lar pa­zar­te­si, çar­şam­ba ve cuma gün­le­ri saat 15.00 ile 17.00 ara­sın­da ve­ri­li­yor. Kurs­la­ra Kum­lu­ca, Fi­ni­ke ve Demre'den gelen öğ­ren­ci­ler ka­tı­lı­yor. 
Kum­lu­ca Be­le­di­ye Baş­ka­nı Yusuf Göven, "Bu kurs­la­rı 2 yıl­dan beri be­le­di­ye­miz bün­ye­sin­de dü­zen­le­dik. Kurs ver­di­ği­miz genç­le­ri­mi­zin sı­nav­lar­da ba­şa­rı­lı ol­du­ğu­nu gör­dük. Genç­le­ri­miz daha önce bu kurs­la­rı almak için il mer­ke­zi­ne ve başka şe­hir­le­re gi­di­yor­du. Artık il­çe­miz­de­ki genç­le­re bu im­kân­la­rı sağ­la­dık. Genç­le­ri­mi­ze mes­lek edin­dir­me­de kat­kı­mız ola­ca­ğı­nı ümit ede­rek aynı kurs­la­rı yine dü­zen­le­dik. Sı­nav­la­ra gi­recek genç­le­ri­mi­ze ba­şa­rı­lar di­li­yo­rum" dedi.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner34

banner23