13 Ekim 2017 Cuma 11:12
132 Okunma
KUM­LU­CA ANA­DO­LU Lİ­SE­Sİ’NDEN AŞURE İKRAMI
Aşure et­kin­li­ği­ne, Kum­lu­ca İlçe Milli Eği­tim Mü­dü­rü Meh­met Ali Gir­gin, şube mü­dür­le­ri, KUTBO Baş­ka­nı Fatih Dur­daş, Okul Mü­dü­rü İsmet Eras­lan, Okul Aile Bir­li­ği Baş­ka­nı Ali Torun, öğ­ren­ci­ler ve ve­li­le­ri ka­tıl­dı.

Ana­do­lu Li­se­si bah­çe­sin­de ha­zır­la­nan aşure pro­to­ko­le, öğ­ren­ci ve ve­li­le­re ikram edil­di. Kum­lu­ca Ana­do­lu Li­se­si Okul Aile Bir­li­ği Baş­ka­nı Ali Torun, aşure ik­ra­mı­nı her yıl ge­le­nek­sel ola­rak dü­zen­le­dik­le­ri­ni söy­le­di.
Okul bah­çe­sin­de da­vet­li­le­re aşure da­ğıt­tık­la­rı­nı be­lir­ten Torun, “Her Mu­har­rem ayın­da aşure ya­pıl­ma­sı ge­le­nek­sel hale gel­miş­tir. Öğ­ret­men ve Ve­li­le­ri­mi­zin iş­bir­li­ği ve okul aile bir­li­ği­nin spon­sor­lu­ğun­da bin adet aşure da­ğı­tıl­dı” dedi.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner23