06 Ekim 2017 Cuma 14:50
120 Okunma
KUM­LU­CA AGD’DEN AŞURE İKRAMI
AGD Kum­lu­ca İlçe Baş­ka­nı Ab­dul­lah Zorlu yap­mış ol­duk­la­rı et­kin­lik­ler hak­kın­da bilgi verdi. AGD ola­rak başta genç­ler olmak üzere tüm in­san­lık için ça­lış­ma yap­tık­la­rı­nın bil­gi­si­ni veren Zorlu, Eylül ayı iti­ba­riy­le 43. Dönem ça­lış­ma­la­rı­na baş­la­dık­la­rı­nı ve bir yıl­lık sü­reç­te ya­pa­cak­la­rı hak­kın­da ş...un­la­rı söy­le­di.

Okul­lar arası fut­bol tur­nu­va­sı, Si­yer-i Nebi Bilgi Ya­rış­ma­sı, Mekke’nin Fethi prog­ra­mı, Pey­gam­ber’e Sevgi Ge­ce­si, Asrı Sa­adet Soh­bet­le­ri, Kış-Et ve Yaz-Et prog­ram­la­rı ve bunun gibi bir çok prog­ra­mı 43. Dö­nem­de de ba­şa­rı­lı bir şe­kil­de icra ede­ce­ğiz ve bu bağ­lam­da des­tek­le­rin­den do­la­yı Kum­lu­ca hal­kı­mı­za te­şek­kür­le­ri­mi­zi ile­ti­yo­ruz.

1000 ki­şi­lik bir aşure da­ğı­tı­mı­nı orta ve lise dü­ze­yin­de­ki okul­lar­da ve sa­na­yi es­na­fı­mı­za ikram ettik ve önü­müz­de­ki se­ne­ler­de bu sa­yı­nın daha da ar­ta­ca­ğı­nın müj­de­si­ni ve­ri­yo­ruz.
Biz tüm in­san­lı­ğın sa­ade­ti için mü­ca­de­le veren bir top­lu­lu­ğuz. Kum­lu­ca hal­kı­mız gönül ra­hat­lı­ğıy­la ço­cuk­la­rı­nı bize tes­lim ede­bi­lir­ler. Ama­cı­mız milli ve ma­ne­vi duy­gu­la­ra haiz ne­sil­ler ye­tiş­tir­mek­tir. El­bir­li­ğiy­le daha güzel gün­ler ve ne­sil­ler biz­le­rin ola­cak in­şal­lah”dedi.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner23