23 Ekim 2016 Pazar

KÖK KUMLUCA YAYLALARINDA

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Örgütü, rotasını Batı Antalya'ya çevirdi, rakım yükseltti. Devrim Kök başkanlığındaki kalabalık CHP heyeti, Kumluca'nın Söğüt Cuması, Altınyaka, Göllü ve Karagöl yaylalarında halkla buluştu.

17 Ağustos 2012 Cuma 14:39
KÖK KUMLUCA YAYLALARINDA
Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Örgütü, saha çalışmalarının yönünü tekrar Batı Antalya'ya çevirdi. CHP Antalya İl Başkanlığı, Kumluca örgütünün organize ettiği program gereği rakım da yükseltti, Kumluca’nın yaylalarında halkla bir araya geldi.

Antalya’dan İl Sekreteri Gülsüm Kurupınar, il yöneticileri Kemal Yüksel, Pamuk Değirmenci, Haydar Yıldırım, Tevfik Tansel Eryılmaz ve Simge Erdeniz ile birlikte hareket eden il başkanı Devrim Kök, Söğüt Cuması Yaylası girişinde Kemer İlçe Başkanı Umut Güneş ve Kumluca İlçe Başkanı Arif Kocacık ile yöneticileriyle buluştu, yayla merkezinde halkla bir araya geldi.

İl Genel Meclisi’nin Kumluca üyelerinden CHP’li Mustafa Çetinkaya’nın da dahil olduğu CHP’li heyet, Söğüt Cuması Yaylası ziyaretinin ardından önce Altınyaka (Gödene) Yaylası’na, ardından da Göllü ve Karagöl yaylalarına adeta çıkarma yaptı. İl Başkanı Devrim Kök’ün hiç konuşma yapmadığı ziyaret etkinliğinde sadece halkın soruları cevaplandırıldı, birçoğu not alındı, çözümü konusunda uğraş verileceği bildirildi.

Kumluca yaylalarında geçirdikleri günün bir değerlendirmesini yapan Devrim Kök, “Güzel bir gün yaşadık. Yüzlerce kişiyle selamlaştık, tokalaştık, kucaklaştık. Büyüklerimizin ellerini öptük. Siyaset yapmadık, konuşma yapmadık, oturduk bu kez onları dinledik. Ve gördük ki Cumhuriyet Halk Partisi’ne olan ilgi hızla büyüyor. Özellikle bunları görmek enerjimize enerji kattı” dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

GAZETE MANŞETLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV