06 Ekim 2017 Cuma 14:40
103 Okunma
İLAÇ­LA­MA EKİBİNE TİYAT­RO­LU EĞİTİM
Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si'ne ilaç­la­ma hiz­me­ti veren şir­ke­tin Kum­lu­ca, Fi­ni­ke, Kemer, Kor­ku­te­li, El­ma­lı, Kaş ve Demre il­çe­le­rin­de görev yapan per­so­nel­le­ri­ne Kum­lu­ca'da eği­tim ve­ril­di. Fir­ma­nın iş gü­ven­li­ği uz­man­la­rı Ha­...ni­fi Umut­lu, Gür­kan Aydın ve Pınar Ka­ra­can ta­ra­fın­dan ve­ri­len eği­tim, Kum­lu­ca Be­le­di­ye­si top­lan­tı sa­lo­nun­da ger­çek­leş­ti­ril­di.

Fir­ma­nın Batı An­tal­ya Böl­ge­si So­rum­lu Mü­dü­rü Ha­ni­fi Umut­lu, "Kum­lu­ca, Fi­ni­ke, Kemer, Kor­ku­te­li, El­ma­lı, Kaş ve Demre il­çe­le­rin­de te­miz­lik iş­le­ri yapan An­tal­ya Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si ilaç­la­ma eki­bi­ne eği­tim se­mi­ne­ri ve­ri­yo­ruz. Eği­tim­le­ri­miz, çevre bi­lin­ci, iş gü­ven­li­ği ve iş sağ­lı­ğı ko­nu­la­rı­na yö­ne­lik oldu. Ekip­le­ri­mi­zin ko­nu­yu daha iyi kav­ra­ma­la­rı ve se­mi­ne­ri eğ­len­ce­li hale ge­tir­mek için uy­gu­la­ma­lı ve ti­yat­ro­lu halde ver­dik" dedi.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner23