banner31
banner32
05 Haziran 2018 Salı 16:32
51 Okunma
Futbol Kursunu Ziyaret

2017-2018 öğ­re­tim yılı ba­şın­da Fut­bol Ant­re­nö­rü Orhan Ka­ra­taç ta­ra­fın­dan Ma­vi­kent ma­hal­le­sin­de açı­lan Fut­bol kursu büyük bir ka­tı­lım­la devam edi­yor. Kum­lu­ca Be­le­di­ye­si spor te­si­sin­de ger­çek­leş­ti­ri­len kursa ka­tı­lan yak­la­şık 35 oyun­cu dü­zen­li ola­rak ant­ren­man ya­pı­yor.

Kursu zi­ya­ret eden Kum­lu­ca Genç­lik Hiz­met­le­ri ve Spor İlçe Mü­dü­rü Erol Koca, Halk Eği­ti­mi Mer­ke­zi Mü­dür­lü­ğü­nün spora ver­di­ği des­tek­ten mem­nun ol­duk­la­rı­nı, Ma­vi­kent ma­hal­le­si­nin fut­bol alt­ya­pı­sı­nın güçlü ol­du­ğu­nu, bu­ra­da ye­ti­şen genç­le­rin Kum­lu­ca Spor da fut­bol ha­ya­tı­na devam et­tik­le­ri­ni be­lir­te­rek oyun­cu­lar­la tek tek il­gi­len­di ve ant­re­nör Orhan Ka­ra­taç’a te­şek­kür etti.

Halk Eği­ti­mi Mer­ke­zi Mü­dü­rü Yusuf Tek­de­mir’de Halk Eği­ti­mi fa­ali­yet­le­ri­nin ya­şa­mın her ala­nın­da ol­du­ğu­nu, mer­ke­zin tüm alan­lar­da ol­du­ğu gibi spor ala­nın­da da aktif ça­lış­tı­ğı­nı, her zaman genç­le­rin önünü açmak için ça­ba­la­dık­la­rı­nı ve bunda en büyük des­te­ği İlçe Kay­ma­kam­lı­ğı ve İlçe Milli Eği­tim Mü­dür­lü­ğün­de al­dık­la­rı­nı be­lir­te­rek, Kum­lu­ca Kay­ma­ka­mı Hakkı Uzun ve İlçe Milli Eği­tim Mü­dü­rü Meh­met Ali Gir­gin’e te­şek­kür etti.

Daha sonra genç­ler­le toplu fo­toğ­raf çe­ki­le­rek ant­ren­ma­nı iz­le­di­ler.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner34

banner23