06 Ekim 2017 Cuma 14:37
103 Okunma
ÇETİNKAYA’DAN GENÇLERE MALZEME VE SAHA DESTEĞİ

Kum­lu­ca Müf­tü­lü­ğü Genç­lik Ko­or­di­na­tör­lü­ğü'nün or­ga­ni­ze et­ti­ği ca­mi­ler arası spor­tif et­kin­lik­ler­de kul­la­nıl­mak üzere Kum­lu­ca Be­le­di­ye­si ta­ra­fın­...dan mal­ze­me ve salon des­te­ği ve­ril­di. Cami imam­la­rı kont­ro­lün­de spor ya­pa­cak genç­ler Kum­lu­ca Be­le­di­ye­si'ne ait spor sa­lo­nun­da ve çim sa­ha­lar­da et­kin­lik ya­pa­bi­lecek.

Be­le­di­ye Baş­ka­nı Hü­sa­met­tin Çe­tin­ka­ya, Kum­lu­ca Müf­tü­lü­ğü Genç­lik Ko­or­di­na­tö­rü Bay­ram Tekin'e fut­bol ve bas­ket top­la­rı­nı tes­lim etti. Baş­kan Çe­tin­ka­ya, "Bay­ram Tekin ho­ca­mı­zı kut­lu­yo­rum. İlçe­miz­de­ki ço­cuk­la­rı ve genç­le­ri bir arada top­lu­yor. Za­rar­lı alış­kan­lık­lar­dan uzak tut­mak kay­dıy­la spor yap­tı­rı­yor. De­ği­şik kül­tü­rel et­kin­lik­le­re ka­tıl­ma­la­rı­nı sağ­lı­yor. Biz de ho­ca­mı­za kat­kı­da bu­lun­mak için fut­bol ve bas­ket­bol topu he­di­ye edi­yo­ruz. Ay­rı­ca spor sa­lo­nu­mu­zu ve çim sa­ha­la­rı­mı­zı kul­lan­dır­ma­yı ta­ah­hüt edi­yo­ruz" dedi.

Kum­lu­ca Müf­tü­lü­ğü Genç­lik Ko­or­di­na­tö­rü Bay­ram Tekin de "Tek he­de­fi­miz ço­cuk­la­rı­mı­zı, genç­le­ri­mi­zi za­rar­lı alış­kan­lık­lar­dan uzak tu­ta­bil­mek. Genç­le­ri­mi­ze bir­lik, be­ra­ber­lik ve kar­deş­lik duy­gu­la­rı­nı aşı­la­mak is­ti­yo­ruz. Buna bağlı ola­rak ço­cuk­la­rı­mı­zı ve genç­le­ri­mi­zi spor­da bu­luş­tu­ru­yo­ruz. Ay­rı­ca belli gün­ler­de çay saati, çorba ik­ra­mı saati gibi et­kin­lik­ler de ya­pı­yo­ruz. Kat­kı­la­rın­dan do­la­yı başta Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Hü­sa­met­tin Çe­tin­ka­ya olmak üzere Kum­lu­ca Be­le­di­ye­si'ne te­şek­kür edi­yo­rum" diye ko­nuş­tu.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner23