08 Ekim 2018 Pazartesi 13:41
64 Okunma
Büyükşehir Kumluca’da Aşure Dağıttı

AN­TAL­YA BÜ­YÜK­ŞEHİR BELEDİYESİ KUM­LU­CA HİZMET BİRİMİ MU­HAR­REM AYI ETKİNLİKLERİ KAP­SA­MIN­DA KUM­LU­CA CUM­HURİYET MEY­DA­NIN­DA AŞURE PROG­RA­MI DÜ­ZEN­LEDİ.

Kum­lu­ca Be­le­di­ye Baş­ka­nı Yusuf Göven, Baş­kan Yar­dım­cı­la­rı Sü­ley­man Falay ve Mus­ta­fa Sun­gur, Ak Parti İlçe Baş­ka­nı Arif Ya­vu­zer, An­tal­ya Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si Kum­lu­ca İlçe Hiz­met Bi­ri­mi Şube Mü­dü­rü Ab­dul­lah Arı­cı­oğ­lu, Bü­yük­şe­hir Batı il­çe­le­ri Hal­ler Ko­or­di­na­tö­rü Er­de­niz Yavuz, Şo­för­ler Odası Baş­ka­nı Bay­ram İğneli, Bü­yük­şe­hir Kum­lu­ca İlçe Eski Ko­or­di­na­tö­rü Yusuf Evran, Muh­tar­lar ve Par­ti­li­le­rin ka­tı­lı­mıy­la 2 bin ki­şi­ye aşure da­ğı­tıl­dı.

Prog­ram Kum­lu­ca halkı ta­ra­fın­dan yoğun ilgi gördü. Aşure da­ğı­tı­mı son­ra­sın­da va­tan­daş­lar, bu an­lam­lı günde da­ğı­tı­lan aşu­re­ler ve ya­pı­lan hiz­met­ler­den do­la­yı An­tal­ya Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye Baş­ka­nı Sayın Men­de­res Türel’e ve ça­lı­şan­la­rı­na te­şek­kür etti.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner34

banner23