25 Ekim 2018 Perşembe 16:11
107 Okunma
Bir Kedi Bir Kaldırım Gider Suyu Toplumsal Mesaj Verdi

Gö­de­ne Cad­de­si­ne bı­ra­kı­lan gider suyu can­lı­la­rın en temel ih­ti­ya­cı olan su ih­ti­ya­cı­nı kar­şı­lar­ken,bi­rey­le­rin geçiş hak­kı­nı en­gel­li­yor.
Kal­dı­rı­mın ke­na­rı­na ya­pı­lan gider bo­ru­sun­dan akan suya kim­ya­sal mad­de­nin ka­rış­ma­sı can­lı­la­rın ya­şa­mı­na , açık bı­ra­kıl­ma­sı da ya­ya­la­rın ge­çi­şi­ni en­gel­li­yor.​Kaldırım­dan geçen bi­rey­le­rin düş­me­si­ne neden ola­bi­lecek atık suyu kış ay­la­rı­nın yak­laş­ma­sıy­la teh­li­ke ya­ra­tı­yor.Ge­çi­şi­ni en­gel­le­yen gider bo­ru­sun­da­ki su,sokak hay­van­la­rın en temel ih­ti­ya­cı olan suyu kar­şı­lar­ken, Gider su­yu­nun açığa bı­ra­kıl­ma­sı can­lı­la­rın yaşam kay­bı­na neden ola­bi­lir.
Gider suyun kim­ya­sal madde ka­rı­şa­bil­me ih­ti­ma­li sokak hay­van­la­rı­na su kap­la­rı­nın ço­ğal­tıl­ma­sı ge­rek­ti­ği me­sa­jı­nı ve­rir­di.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner34

banner23