13 Ekim 2017 Cuma 11:16
205 Okunma
BELEDİYEDEN POMEM SINAVINA GİRECEK GENÇLERE KURS DESTEĞİ
Kum­lu­ca ve çevre il­çe­ler­den Polis Mes­le­ki Eği­tim Mer­ke­zi sı­nav­la­rı­na ha­zır­la­nan genç­ler için Kum­lu­ca Be­le­di­ye­si Spor İşleri Mü­dür­lü­ğü ta­ra­fın­dan ve­ri­lecek olan eği­ti­m, bugün baş­lı­yor. Kurs­lar için Kum­lu­ca Be­le­di­ye­si Ka...­pa­lı Spor Sa­lo­nun­da par­kur ku­ru­lu­yor.

Kum­lu­ca Be­le­di­ye Baş­ka­nı Hü­sa­met­tin Çe­tin­ka­ya; “Bu kurs­la­rı geçen yıl be­le­di­ye­miz bün­ye­sin­de ilk defa dü­zen­le­miş­tik. Kurs ver­di­ği­miz genç­le­ri­mi­zin sı­nav­lar­da ba­şa­rı­lı ol­du­ğu­nu gör­dük. Genç­le­ri­miz daha önce bu kurs­la­rı almak için il mer­ke­zi­ne ve başka şe­hir­le­re gi­di­yor­lar­dı. Artık il­çe­miz­de­ki genç­le­re bu im­kân­la­rı sağ­la­dık. Genç­le­ri­mi­ze mes­lek edin­dir­me­de kat­kı­mız ola­ca­ğı­nı ümit ede­rek aynı kurs­la­rı yine dü­zen­li­yo­ruz. Sı­nav­la­ra gi­recek genç­le­ri­mi­ze ba­şa­rı­lar di­li­yo­rum” dedi.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner23