13 Ekim 2017 Cuma 11:30
122 Okunma
BAŞKAN ÇETİNKAYA SPORCULARA DOMATES YEDİRDİ
53. Cum­hur­baş­kan­lı­ğı Bi­sik­let Turu'nun ikin­ci eta­bı­nı Sam Ben­nett ka­zan­dı.
53. Cum­hur­baş­kan­lı­ğı Tür­ki­ye Bi­sik­let Turu'nun 206 ki­lo­met­re­lik Türk Hava Yol­la­rı Kum­lu­ca - Fet­hi­ye eta­bı­nı Bora Hansg­ro­he ta­kı­mın­dan Sam Ben­nett 6 saat 2 da­ki­ka 6 sa­ni­ye ile ka­zan­dı.

Ben­nett böy­le­ce yarın ko­şu­la­cak 128 ki­lo­met­re­lik Spor Toto Fet­hi­ye - Mar­ma­ris eta­bın­da Turku­az Mayo'yu gi­yecek. Tür­ki­ye Mili Ta­kı­mı'ndan Ahmet Örken ise büyük bir ba­şa­rı gös­te­re­rek etaba ana grup­la ve aynı zaman farkı ile 8. ola­rak girdi. Saat 11.33'de Kum­lu­ca şehir mer­ke­zin­den Cum­hur­baş­kan­lı­ğı Ku­rum­sal İle­ti­şim Baş­ka­nı Mü­ca­hit Kü­çük­yıl­maz'ın da­ma­lı bay­ra­ğı sal­la­ma­sıy­la 101 bi­sik­let­çi zorlu etaba baş­la­dı.

ÜÇ BİSİKLETÇİ KA­ZA­DAN ÖTÜRÜ START ALA­MA­DI
Dün Kemer fi­ni­şi­ne çok az kala ya­şa­nı­lan kaza son­ra­sı Caja Rual'dan Hec­tor Saez, Gazp­rom Rus­ve­lo ta­kı­mın­dan Alek­sandr Por­sev ile WB Ve­ranc­las­sıc Aqa­lıty Pro­tect Ta­kı­mın­dan Jus­tın Jules start ala­ma­dı. Böy­le­ce Türk Hava Yol­la­rı Kum­lu­ca - Fet­hi­ye etabı 101 bi­sik­let­çi­nin ka­tı­lı­mı ile ko­şul­ma­ya baş­lan­dı.

VES­TEL TÜRKİYE GÜ­ZELLİKLERİ PRİMİ ONUR BAL­KAN'DA KALDI (BEYAZ MAYO)
43. ki­lo­met­re ge­çi­lir­ken eta­bın ilk prim ka­pı­sı da ge­ri­de bı­ra­kıl­dı. Türk Milli Ta­kı­mı'ndan Onur Bal­kan yine güçlü pe­dal­lar önün­de primi ka­za­nan spor­cu oldu. Böy­le­ce Fet­hi­ye - Mar­ma­ris eta­bın­da da Onur Bal­kan Tür­ki­ye Gü­zel­lik­le­ri Ma­yo­su (Beyaz) giy­me­ye hak ka­zan­dı.

TÜRK HAVA YOL­LA­RI TIR­MA­NIŞ PRİMİ (DAĞ­LA­RIN KRALI - KIR­MI­ZI MAYO)
59. ki­lo­met­re­de ger­çek­le­şen Türk Hava Yol­la­rı Tır­ma­nış Prim (Dağ­la­rın Kra­lı-Kır­mı­zı Mayo) ka­pı­sı­nı ilk geçen Bar­dı­anı CSF ta­kı­mın­dan Ma­est­ri Mırco oldu. Onur Bal­kan bu prim ka­pı­sı­nı da sp­rint'te ol­du­ğu için ikin­ci geçme ba­şa­rı­sı­nı gös­ter­di. Bu arada kaçış grubu ile, ana grup ara­sın­da­ki zaman farkı 3 da­ki­ka 16 sa­ni­ye ola­rak öl­çül­dü.

TÜRK HAVA YOL­LA­RI İKİNCİ TIR­MA­NIŞ PRİMİ İLE KIR­MI­ZI MAYO MIRCO MA­EST­RI'NİN
Eta­bın ikin­ci tır­ma­nış prim ka­pı­sı­nı ilk geçen Bar­dı­anı CSF ta­kı­mın­dan Ma­est­ri Mırco oldu. Soul Bra­sıl Pro Cy­lıng'dan Mu­ri­lo Af­fon­so Fer­raz ikin­ci­li­ği, üçün­cü­lü­ğü de Türk Milli Ta­kı­mı'ndan Onur Bal­kan aldı.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner23