06 Ekim 2017 Cuma 14:52
102 Okunma
AMA­TÖR SPOR HAF­TA­SI 9 EKİM­DE BAŞ­LI­YOR
Kum­lu­ca Genç­lik Hiz­met­le­ri ve Spor Mü­dü­rü Erol Koca, Genç­lik ve Spor Ba­kan­lı­ğı ve Tür­ki­ye Ama­tör Spor Ku­lüp­le­ri Kon­fe­de­ras­yo­nu ta­ra­fın­dan 9-15 Ekim 2017 ta­rih­le­ri ara­sın­da her yı...l ge­le­nek­sel ola­rak dü­zen­le­nen Ama­tör Spor Haf­ta­sı et­kin­lik­le­ri 81 ilde baş­la­dı­ğı­nı be­lirt­ti.
Erol Koca; “Ama­tör spo­run ru­hu­nu ya­şa­mak ve ya­şat­mak için her sezon ön­ce­si ya­pı­lan “Ama­tör Spor Haf­ta­sı” kut­la­ma­la­rı, Kum­lu­ca Genç­lik Hiz­met­le­ri ve Spor İlçe Mü­dür­lü­ğü ko­or­di­ne­sin­de hafta bo­yun­ca ya­pı­la­cak spor­tif et­kin­lik­ler­le ger­çek­leş­ti­ri­lecek.
9 Ekim 2017 Pa­zar­te­si Günü açı­lış ya­pa­ca­ğız.
Ama­tör Spor Haf­ta­sı kap­sa­mın­da Bas­ket­bol, Güreş ve vo­ley­bol branş­la­rın­da tur­nu­va­lar ger­çek­leş­ti­ri­lecek” dedi.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner24

banner23