10 Mayıs 2019 Cuma 14:05
341 Okunma
19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NIN 100. YILI SEBEBİYLE GERÇEKLEŞTİRELECEK OLAN YAKLAŞIK ONBEŞ GÜN SÜRECEK KUTLAMA ETKİNLİKLERİ

Et­kin­lik­ler Kum­lu­ca şehir sta­dın­da okul­lar arası at­le­tizm şen­li­ği ile baş­la­dı. Prog­ra­ma İlçe Spor Mü­dü­rü Erol Koca, İlçe Milli Eği­tim Mü­dü­rü Meh­met Ali Gir­gin, Spor Li­se­si Mü­dü­rü Sü­ley­man Özcan, öğ­ret­men­ler ve öğ­ren­ci­ler ka­tıl­dı.

"ÇO­CUK­LA­RI­MI­ZI MİLLİ MÜ­CA­DE­LE RU­HUY­LA YETİŞTİRMEYE DEVAM EDE­CEĞİZ”
Öğ­ren­ci­ler­le bir araya gelen İlçe Spor Mü­dü­rü Erol Koca yap­tı­ğı ko­nuş­ma­da, "Genç­ler siz­le­ri çok se­vi­yo­ruz. Bu ger­çek­leş­tir­di­ği­niz et­kin­lik için siz öğ­ren­ci­le­ri­mi­ze,öğ­ret­men­le­ri­mi­ze,okul ida­re­ci­le­ri­ne özel­lik­le ilçe Milli Eği­tim Mü­dü­rü­mü­ze çok te­şek­kür edi­yo­rum. Milli mü­ca­de­le ruhu mil­le­ti­mi­zin hiç ek­sil­me­yen ru­hu­dur. Bizim kim­se­ye ve­recek bir karış top­ra­ğı­mız yok. Ço­cuk­la­rı­mı­zı milli duy­guy­la ye­tiş­tir­me­ye devam ede­ce­ğiz. Bu yüz­den bu tarz et­kin­lik­le­rin ço­cuk­la­rı­mız üze­rin­de çok büyük et­ki­si var" dedi.

GENÇLİK HAF­TA­SI VE 100 YIL KUT­LA­MA­LA­RI PROG­RA­MI
1-2 Mayıs 2019 Okul­lar arası At­le­tizm Şen­li­ği 
2-2 Mayıs 2019 Genç Erkek Güreş Mü­sa­ba­ka­la­rı
3-9 Mayıs 2019 Li­se­le­ra­ra­sı Genç Er­kek­ler Bas­ket­bol Tur­nu­va­sı
4-13 Mayıs 2019 Li­se­le­ra­ra­sı Kız-Er­kek Bad­min­ton Tur­nu­va­sı
5- 14 Mayıs 2019 Li­se­le­ra­ra­sı Genç Kız­lar Vo­ley­bol Tur­nu­va­sı
6-15 Mayıs 2019 Li­se­ler arası Genç Er­kek­ler Vo­ley­bol Tur­nu­va­sı 
7- 16 Mayıs 2019 Yıl­dız ve Genç Er­kek­ler Masa Te­ni­si Mü­sa­ba­ka­la­rı

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner34

banner23