21 Ekim 2016 Cuma

Yeni etüt merkezi açıldı

Demre Özel Eğitim Park Etüt Merkezi törenle hizmete açıldı.

04 Ekim 2013 Cuma 10:12
Yeni etüt merkezi açıldı
Etüt merkezinin açılışına Kaymakam Yusuf İzzet Karaman, Garnizon Komutanı Üsteğmen Hasan Erdoğan, Belediye Başkanı Süleyman Topçu, Emniyet Müdürü Soner Yalım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Aldal, İl Genel Meclisi Üyesi Halil Ceylan, okul müdürleri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta etüt merkezine yeni kayıt olan öğrencilerin hazırladığı dans gösterisi sunuldu. Merkezin öğrencilerin Çağan Ege Cansev, piyona konseri verdi. Merkezin açılışında konuşan Kaymakam Yusuf İzzet Karaman, Demre'nin Antalya'nın 19 ilçesi içinde her zaman ilk 4'te yer aldığını söyledi. Açılan her özel eğitim kurumunun Demre'nin eğitim çıtasını yükselteceğine inandığını kaydeden Kaymakam Karaman, "Bu eğitim merkezinin başarılı, bilgili, sevgi dolu, araştırmacı, okuyan, uygar ve bilimsel düşünebilen öğrencilerin yetişmesine katkıda bulanacağına inanıyorum" dedi.

Konuşmaların ardından Kaymakam Karaman, Belediye Başkanı Süleyman Topçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Aldal ve Özel Eğitim Park Etüt Merkezi Müdürü Atila Kocakaya, eğitim merkezinin açılışını yaptı. Kaymakam Karaman ve beraberindekiler daha sonra merkezi gezdi.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

GAZETE MANŞETLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV