25 Ekim 2016 Salı

Prof. Dr. Çetinkaya AÜ'de

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hastane Yöneticisi Prof. Dr. Ramazan Çetinkaya görevinden ayrılarak, Akdeniz Üniversitesi Nefroloji Bölümü Öğretim Üyeliği görevine başladı.

19 Haziran 2013 Çarşamba 21:33
Prof. Dr. Çetinkaya AÜ'de
Prof. Dr. Çetinkaya'nın yerine atanan Acil Tıp Uzmanı Yard. Doç. Dr. Nuri Bozdemir, devir teslim ve veda töreninin ardından hastane yöneticiliği görevine başladı.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cumhuriyet Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen veda törenine, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, İl Sağlık Müdürü Adem Bilgin, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nurullah Bülbüller, doktorlar ve hastane çalışanları katıldı.

Törenrde veda konuşması yapan Prof. Dr. Çetinkaya, hedefinin daima, hastalara daha modern ve çağdaş bir sağlık hizmeti vermek olduğunu belirterek, "Bana gösterdiğiniz bu nazik ve duygulu veda töreninde fazla konuşamayacağım. Duygu doluyum. Her zaman makam odaklı değil, insan odaklı çalışan hekim olmak gerektiğine inandım. Hep hasta memnuniyetini esas alarak çalışmalar içinde oldum. Bu veda töreninde hepinizi bir arada görme ve veda etme fırsatı verdiniz. Hepinize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Prof. Dr. Ramazan Çetinkaya'nın özgeçmişi ve görüntülerinden oluşan slayt gösterisinin ardından söz alan Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş ve göreve yeni atanan Yard. Doç. Dr. Nuri Bozdemir, Prof. Dr. Çetinkaya'nın uzağa değil, yolun karşısına, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne geçtiğini, her zaman birlikte olacaklarını ve fikir alışverişi için birlikteliğin devam edeceğini söyledi. DHA
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

GAZETE MANŞETLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV